Firmy wykonujące prace z wykorzystaniem technik alpinistycznych – lista

Firmy wykonujące prace z wykorzystaniem technik alpinistycznych – lista

Prace z wykorzystaniem technik alpinistycznych to zgodnie z przepisami wszelkiego rodzaju działania, które podejmowane są na wysokości co najmniej 1 metra nad poziomem podłogi lub gruntu. Ich wykonywaniem zajmują się wyspecjalizowane firmy. Sprawdź naszą listę przedsiębiorstw z tej branży w 6 największych polskich miastach.

Jakie usługi mają w ofercie firmy wykonujące prace wysokościowe?

Prace z wykorzystaniem technik alpinistycznych mogą obejmować szereg różnorodnych działań. Do najczęściej oferowanych zaliczyć można:

  • czyszczenie elewacji oraz szklanych fasad,
  • czyszczenie i naprawę dachów, rynien,
  • mycie okien,
  • montaż konstrukcji stalowych, ich demontaż, a także konserwację,
  • montaż, odnowę i wymianę fasad budynków,
  • przycinanie drzew,
  • usuwanie śniegu i sopli z dachów.

Firmy wykonujące prace wysokościowe w największych polskich miastach

Prace z wykorzystaniem technik alpinistycznych w Katowicach

Techniki alpinistyczne w Katowicach oferuje Steiger Team, firma z siedzibą przy ulicy Armii Krajowej. Jej działania prowadzone mogą być z wykorzystaniem podnośników, jak i w dostępie budowlanym oraz linowym. Pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania działań tego typu. Firma skupia się w głównej mierze na: instalacji sieci światłowodowych i LAN, a także montowaniu instalacji nisko- i średnio-prądowych, systemów audio-wizualnych i zabezpieczeń, jednakże świadczy także inne usługi opisane powyżej.

Prace alpinistyczne w Krakowie

Jedną z firm, która świadczy usługi wysokościowe na terenie Krakowa, jest K2. Jej główną działalnością jest tzw. budowlanka, jednak poszerzona została o techniki alpinistyczne. Dzięki połączeniu tych dwóch pokrewnych dziedzin, przedsiębiorstwo wykonuje swoje zadania na niezwykle wysokim poziomie. Wszelkie działania podejmowane są przez doświadczonych pracowników oraz przy wykorzystaniu atestowanego sprzętu, co znacząco wpływa na jakość wykonywanych usług.

Prace alpinistyczne Wrocław

Osoby poszukujące firmy zajmującej się technikami alpinistycznymi w stolicy Dolnego Śląska mogą skierować się do firmy Elbrus. Prowadzi ona swoją działalność od ponad 20 lat (została założona w 1999 roku). Podobnie jak wcześniej wspomniany Steiger Team firma oferuje prace w dostępie linowym, a także przy pomocy podnośników i dźwigów. Oprócz wymienionych wyżej prac firma trudni się także montażem reklam.

Usługi wysokościowe w Warszawie

W Warszawie znaleźć można wiele firm, które zajmują się technikami alpinistycznymi. Jedną z nich jest Hi-Level, która na rynku działa od 2007 roku. W tym czasie zdobyła nie tylko szerokie doświadczenie, ale i grono zadowolonych klientów. Firma na swojej stronie internetowej chwali się nie tylko szybkim i rzetelnym wykonywaniem działań, ale i udzielaniem zleceniodawcom szerokiego wachlarzu informacji związanych z przeprowadzanymi pracami, jak i wykonującymi ją pracownikami.

Usługi alpinistyczne w Trójmieście

Trójmiasto to ośrodek metropolitalny, na którego terenie swoje usługi wysokościowe świadczy m.in. HI URBAN z siedzibą w Gdyni. Jest to ogólnopolskie przedsiębiorstwo wywodzące się z Trójmiasta. Firma pracuje także dla parterów z Europy. Przez 13 lat działania udało jej się zrealizować ponad 3.200 zróżnicowanych projektów dla ponad 200 większych oraz mniejszych kontrahentów.

Firmy alpinistyczne w Łodzi

Techniki wysokościowe w Łodzi realizuje m.in. ALPINROS. Główny obszar działania firmy to województwo łódzkie. Wszyscy pracownicy przedsiębiorstwa posiadają niezbędne uprawienia pozwalające im na rzetelne i bezpieczne wykonywanie prac wysokościowych. Klienci cenią sobie dokładne wykonywanie powierzonych zadań, całodobową dostępność oraz indywidualne podejście.

Dodaj komentarz